Kontakt

Sapir är ett digitalt livsstilsmagasin, där hållbarhet är lika självklart som kvalitet.

Redaktionen:

Redaktionschef : Erika Bergqvist, Email: erika@sapir.se, telefon +46(0)70-932 42 85

CD och Fotograf : Erik Lindvall, Email: erik@sapir.se, telefon +46(0)70-932 43 63

Redaktör :Karin Widén, Email: karin@sapir.se, telefon +46 (0)70-743 44 45
(Föräldraledig: Klara B Orreteg, Email: klara@sapir.se, telefon +46(0)73-918 74 40)

Reporter : Jessica Johansson, Email: @jessica@sapir.se, telefon +46 (0)72-022 46 10

Projektansvarig : Sara Skärvad, Email: redaktionen@sapir.se, telefon +46(0)70-621 77 92

Ansvarig utgivare : Pino Roscigno, Email: redaktionen@sapir.se, telefon +46(0)70-462 48 04

Skribent: Anette Harby, Email: redaktionen@sapir.se

Skribent: Nina McEvenue, Email: redaktionen@sapir.se

(Föräldraledig : Amanda Broomé, Email: redaktionen@sapir.se, telefon +46(0)70-852 85 24

Sapir produceras av:

Design och kommunikationsstudion Guringo i samarbete med SPP.

loggor